ПП "Голден Бір Трейдінг"

Ексклюзивний імпортер кращих брендів імпортного пива в Україні

Перевірено часом

Наше підприємство співпрацює з різними пивними брендами, більшість з яких мають багату історію розвитку аж до середньовіччя – найстарші з них з'явилися ще у далекому 1298 році. Велика історія створення пива дійшла і до наших часів!

Підприємство постійно розширює свій пивний асортимент. Легендарна, історична рецептура і сучасні технології створюють незабутній букет ароматів і смаків, які кожен поціновувач відчує миттєво! Спробуючи нові сорти традиційного чеського пива ви знайдете для себе улюблений смак!

У 2016 році було відкрито нову крафтову пивоварню в екологічно чистому куточку Закарпаття, в селищі Міжгір’я. До складу напоїв входить тільки якісний солод і відбірні натуральні інгредієнти. Напої, які виготовляє завод, високого гатунку та по якості не поступаються відомим маркам пива. Крафтова пивоварня на Закарпатті відкрита на цілющих місцевих водах, які використовують у процесі приготування пивних сортів. Кредо міжгірських пивоварів - тільки натуральні компоненти, без жодних консервантів. Виготовляють напій за класичною технологією. Пиво бродить і дозріває упродовж 21 доби. Далі вариться пінний напій невеликими партіями та поставляється лише на обмежені відстані від місця виробництва. Це дозволяє зберігати його виключно свіжий смак. Використовується вода із високогірного джерела.

Виготовлення

Старовинні методи у поєднанні з сучасними технологіями - ось основна запорука неперевершеного смаку нашого пива.

Імпорт

Основна мета нашої діяльності - це відкриття нових, унікальних та цікавих смаків пива з Європи для українського споживача.

Дистриб'юція

Заробляймо разом! Ось наш девіз. Пропонуємо співпрацю з дистриб'юції імпортного чеського пива у регіонах України.

Відгуки

Дізнайтеся, що люди думають про нас

Замовила першу партію, 4 палети, доставка в Київ пройшла швидко та вчасно, я задоволена. Розпочали співпрацю

Юлія Іванова Топ-менеджер ВАТ "Фуд-груп"

Все чудово, пиво на високому рівні по смаковим якостям та за доступною ціною!

Ревуцький Петро Пенсіонер-підприємець

Продаю пиво даної лінійки у свому барі вже понад 3 роки, заробляємо разом!

Юрій Степанович Власник ресторану