Пиво «Lobkowicz Premium»

Пиво «Лобковіц»


Lobkowicz Premium Lager - це традиційне чеське пиво, яке має характерний смачний аромат. Його повнота і гіркота поєднуються в гармонійному цілі.


Кожне подих цього лагеру надихається духом того часу, коли все було готово чесно і ретельно, повільніше, але з належним обережністю і ретельним наглядом. Як і раніше, Лобкович готує його та сучасних пивоварів за традиційним рецептом, що підтверджується виробничим процесом та якістю чеських інгредієнтів.

Пиво «Лобковіц Преміум Безалкогольний»


Lobkowicz Premium Безалкогольний - Ми знаємо, як зробити преміальне безалкогольне пиво, яке за своїм характером і ароматом наближається до справжнього пива.


Пиво «Лобковіц Преміум Безалкогольний» - це освіжаюче пиво, наповнене смаком, який спеціальний мед доповнює бездоганний смак справжнього пива. Він містить виключно природні антиоксиданти, має низький вміст натрію і не штучно дегідратований.

Пиво «Лобковіц Преміум Але»


Лобковіц Преміум Але - Виняткове пиво заслуговує на виняткове виробництво з виняткової сировини. Lobkowicz Premium ALE готується з використанням спеціальної солі, зокрема баварської та карароми, американських каскадних хмелів та холодної хоп-методик в самому кінці виробничого процесу.       


Завдяки цим особливим процесам та сировинам, пиво має чітко гіркий смак з акцентом свіжих хмелю, цитрусових та особливо винограду.         

Пиво «Лобковіц Premium Чорне»


Lobkowicz Premium Чорне - це специфічний тип пива який надихнув нас на створення шедевра під назвою Lobkowicz Premium Black. Комбінація трьох типів солоду, кришталевої води, витягнутої з глибокого озера, високоякісного хмелю та смаженого ячменю, є ключем до виразного, повноцінного смаку середньої частини, що освіжає своєю гіркотою та несподіванкою своєю індивідуальністю.


Цей винятковий темний лагер за його відмітний характер і дуже темний колір з гордістю називають справжнім чорним пивом.